UAB „Reklamdariai“ pasirašė projekto „E-komercijos modelio diegimas, siekiant padidinti pardavimo pajamas“ finansavimo sutartį

UAB Reklamdariai nuo 2022 m. vasario pradeda įgyvendinti ES investicinio projekto „UAB „Reklamdariai“ E-komercijos modelio diegimas, siekiant padidinti pardavimo pajamas“ finansavimo sutartį.

Šio projekto įgyvendinimo metu planuojama – diegti klientų savitarnos sprendimus, kad jie patys galėtų ne tik užsakyti paslaugą ar produktą nuotoliniu būdu, pateikti techninę specifikaciją, pagal kurią reikia pagaminti gaminį, apmokėti už užsakymą, taip pat gauti galimybę sekti išsiųstą siuntą. Visas šias savitarnos sistemas sujungus su esamomis verslo valdymo sistemomis, tokių tiesiogiai klientus aptarnaujančių verslų darbo efektyvumas pakiltų į naują efektyvumo lygmenį.

Kitaip pagrindinis tikslas – informacinių technologijų verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu diegimas, siekiant padidinti pajamų augimą.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtro fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonės.

Projekto pavadinimas: „ UAB „Reklamdariai“ E-komercijos modelio diegimas, siekiant padidinti pardavimo pajamas”
Projekto vykdytojas: UAB „Reklamdariai”
Bendra projekto vertė: 29 376,20 EUR
Iš Europos Sajungos fondų investicijų veiksmų programos skiriama suma iki: 22 032,15 EUR

Projekto pradžia: 2022-02-04
Projekto pabaiga: 2022-10-04

 Ieškote patarimo, sprendimo ir rezultato?