1. Kokią informaciją mes renkame
  Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:
  • informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
  • informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu.
  • bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.
 2.  Slapukai
  Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics ir Google Search Console naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics ir Google Search Console generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html.
 3.  Jūsų asmeninių duomenų naudojimas
  Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams: Kliento asmens duomenys gali būti naudojami tik su paslaugų teikimu susijusiais tikslais (rengiant sutartis, pateikiant sąskaitas, informuojant ar ruošiant pasiūlymus ir pan.);  Interneto svetainei administruoti, bei Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;
 4. Politikos pakeitimai
  Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.
 5. Asmens duomenų tvarkymas 
  UAB „Reklamdariai“ nurodo, kad kai kurie asmens duomenys gali būti kaupiami, tvarkomi ir saugomi tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka, nepažeidžiant kliento privatumo ir teisės į asmens duomenų saugumą. UAB „Reklamdariai“ kliento asmens duomenis tvarko griežtai paisydama Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso ir duomenų apsaugos įstatymo, įsipareigoja laikyti konfidencialumo ir šių duomenų neviešinti, nebent kitaip reikalautų teisiniai Lietuvos Respublikos organai.
 6. Baigiamosios pastabos 
  UAB „Reklamdariai“ įsipareigoja kliento asmens duomenis tvarkyti sąžiningai, o klientas, pirkdamas iš UAB „Reklamdariai“ paslaugas ar prekes nurodo, kad dėl šios Privatumo politikos pretenzijų neturi.

 Ieškote patarimo, sprendimo ir rezultato?